| OchiPentruTotiSiInimaPentruUnu a întrebat:

Fostul meu prieten i-a spus prietenei mele ca s-a indragostit nebuneste de una ..cica chatterbox ..si azi mi-a dat mesaj fostul ca ce fac etc. si apoi am inceput sa ne certam si sa-mi zica niste vorbe pe care nu credeam k o sa le zica vreodata straight face. gen : nimeni nu are envoie de mine, am doua fete si nu sunt asa cuminte cum vreau sa par, sa-mi pun streangu`de gat etcstraight face. faza e ca eu m-am desp de el acum o sapt.si cred ca s-a infuriat. ce ziceti?

3 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Buna. Vrea sa te faca sa te simti prost ca l-ai lasat. E foarte posibil sa isi ceara scuze mai tarziu pentru ce a zis. Daca nu isi cere scuze inseamna ca are un caracter 0. Nu il baga in seama. Majoritatea ''baietilor duri'' fac din astea dupa ce o fata ii lasa. Ei se cred mai ''jmecheri'' asa. Stai chill. Numai bine!

| Pastiluțăfericită a răspuns:

E evident că te vrea înapoi. Face aceste gesturi doar ca să-ți dai seama. Pune mâna pe telefon și sună-l, stați de vorbă puțin și după hotărăște-te dacă vrei să mai fi cu el. PS : Dacă nu îl mai placi, nu sta cu el din milă. Sper că te-am ajutat, pupici:*

| papusicaXOXO a răspuns:

Uite care este parerea mea.: incearca sa vb cu el. straight face intreaba-l ce a patit? si daca iti mai place de el inca si bineinteles daca si lui ii mai place de tine mai datri o sansa relatiei.
asta este parerea mea sper ca te-am ajutat. FUNDA?