| Hanta1 a întrebat:

Am nevoie de parerea voastra,asta-vara am iesit cu niste prietene si am intalnit un super tip amuzant si dragut,el s-a dat prima data la o prietena de-a mea si dupa la mine,a inceput cu tot felul de vrajeli,ma facea sa rad mult, de fapt pe toti de acolo, mi-a facut o dedicatie etc etc.La un moment dat se aglumerase la masa unde eram si a trebui sa ma mut la alta,cand m-am asezat a venit si el imediat dupa mine si iar a inceput cu varjeli,era chiar un super tip,dar faza e ca eu nu prea ma simtem bine si il lasam sa vorbeasca fara sa ii raspund de cele mai multe ori chiar daca ma facea sa rad,am stat aproape toata noaptea tacuta si eu de fel sunt tare vorbareata,in unele momente vorbea si cu vara mea si tot ii cerea sfaturi cum sa ma cucereasca,cum sa ma faca sa ies din starea asta,ce melodii imi plac ca sa poata sa mi faca dedicatii laughing)Faza e ca aproape toata seara s-a rugat de mine sa ies cu el sambata la discoteca aici la noi,eu i-am spus ca ma mai gandesc,sa vad ce planuri mai am(faceam putin pe indiferenta) si dupa imi tot cera nr de tel dar am uitat sa il dau.Bun, dupa seara aia nu mi-a mai dat niciun semn pe urma aflu ca face gratar aici la noi si m-am simtit super nasol ca el n a dat niciun semn ca ar vrea sa fim si noi acolo dar totusi am asteptat mesaj de la el, dupa vreo 3 ore de asteptat am zis sa ne culcam numai var-mea a ramas treaza(ea nu mai avea net asa ca i-am dat eu si a ramas sa il inchida ea mai tarziu cand termina ).A doua zi cand deschid telefonul vad ca vara mea a vorbit cu un baiat,intru sa vad cine i si de fapt era el pe contul lu altcineva intrebandu ma daca ies(imi tot trimitea pupici, inimiore), var mea ia rasp ii numele meu si l-a luat la sictir si el a spus ca si-a spart telefonul si ca n a putut vorbi.Bine,aici l-am inteles,a venit si ziua de sambata si sa vedeti,n-a mai venit el sa ne ia sa mergem ci un prieten ce il avem in comun,am ajuns la disco si nici nu m-a bagat in seama,m-am dus si am inceput sa dansez si din spate a venit si el cu un baiat si tot sosoteau la ureche despre mine, la un moment dat m-am dus la el si l am intrebat ce are ca parca nu e in apele lui, el a spus ca nu are nimic.La sfarsitul serii a venit la mine si mi-a spus ca sunt frumoasa si ca ar vrea sa ma sarute ca ii plac buzele mele f mult(chestia asta mi spus o de cand ne am intalnit prima oara) si eu l am refuzat si i-am spus ca eu nu ma sarut cu toata lumea si el n a zis nimic.A doua zi imi spusese un prieten ca cica aseara cand a ajuns acasa la el a inceput sa zica"baii,m-am intalnit cu cea mai frumoasa fata,m-am indragostit,m-am indragostit" etc etc Si dupa acele momente n-am mai vorbit deloc. Deci? Ce parere aveti? Am procedat bine? Ce parere aveti de el?
Scz ca am scris asa de mult, iertati mi greselile(App,nu stiu de ce nu ma lasa sa pun cratima cuvintelor, zice ca is greseli de scriere)!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

El vrea sa te ultilizeze pe post de sex si tu faci misto de el aia e

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cand mai puneti intrebari din astea, mai spuneti si voi si cati ani aveti, si si baiatul, ca altfel, va abureste o cucoana de aici de nu va vedeti, si va mirati apoi de ce nu va e bine!
Grupurile de varsta sunt diferite, ca si gradul de experienta pe care il aveti!
In prima mea tinerete si eu am intalnit o fata cu buce cu gust de cirese, superbe, dar am ajuns sa stiu asta, pentru ca am insistat, si am vorbit mult cu ea, si i-am adus multe argumente, etc. Plus ca facusem volei si baschet, aveam 1, 87 inaltime, brunet, simpatic, placeam fetelor si pentru ca nu fumam, eram citit si finut, deci iti dai seama.
Orice flirt ajuta la maturizare si evolutie erotica, ce pierzi daca te saruti cu el si vezi ce se intampla mai departe?!
Success!

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns:

Daca el incearca sa te cucereasca si tu esti indiferenta inseaman ca nu te atrage si nu-ti pasa, cel putin asa reiese din toata pasivitatea ta de la intalnirile cu el.
In cazul asta, te saftuiesc sa mai astepti, pana intalnesti baiatul care sa-ti dezglege gurita si inima.
In dragoste, nu-i este de ajuns ca doar unul sa fie indragostit, degeaba el s-a indragostit de tine, daca el iti este indiferent tie!

| OldSoul a răspuns:

Esti confuza, nici tu nu stii ce vrei, nici tu nu stii ce sa faci.
Incerci sa faci pe indiferenta, dar parca nu ai vrea, ai vrea sa profiti de oportunitate, si tot asa.
Mare atentie in ce joc te bagi, esti totusi "mica" si tind sa cred ca nici tu nu stii ce simti pentru acel baiat.
Nu pot sa-ti spun, fa aia, sau fa cealalta, trebuie doar sa te gandesti bine daca intrii in jocul lui.

Răspuns utilizator avertizat
| BogdanBz a răspuns:

Sincer esti cam ciudata si super confuza. Ba il vrei, ba nu il vrei, ba astepti mesaj de la el, ba il refuzi cand se apropie de tine. Eu inteleg ca esti fata si vrei sa te lasi greu, dar daca mai procedezi asa, pana la urma acel baiat va renunta la tine. Daca vrei cu adevarat sa fii cu el si consideri ca e un baiat care merita, atunci fii tu cea care ii da un semn, eventual poti sa iti ceri scuze ca te-ai comportat asa cu el si stabiliti o intalnire.

| Hanta1 explică:

Adica na, abia il cunoasteam, nu puteam sa ma combin asa dupa 2, 3 zile cu el.Plus ca eu ii mai scriam uneori si el imi dadea seen

| Hya a răspuns: