| ZuZuXD94 a întrebat:

Frate am luat admin pe un server de dr si mi-a zis sa scriu in consola acolo unde scrii connect... setinfo_pw pass si nu inteleg ce trebuie sa fac sa ma conectez cu contul de admin sau daca e o alta cale va rog frumos sa-mi ziceti

9 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Ai luat admin si nici nu stii cum sa iti pornesti adminu? laughing FAIL.

| vlaaddd a răspuns:

Intrii in cs scrii in consola name "numele pe care ai admin", apoi setinfo _pw parola si apoi connect la server, easy.

| WayToManySuckers a răspuns:

Name : Numele tau de admin

Consola : Setinfo_pw(password) - parola de la contul de admin
Connect dr.diavola.ro ( sau altceva ) Hai bafta!

| BlackScorpion07 a răspuns:

Poi el ti-a dat admin cu parola spune`i sa-ti zica parola ca tu sa scrii setinfo_pw costel de exemplu.Sau poate s`o scrie el.

| Bubiano a răspuns:

Intri in consola=>setinfo _pw password (E simplu) si daca iti inrta serverul e buna parola daca nu admiinistratorul tea pacalitwaveSau mai exact tea fu***

| ZuZuXD94 explică:

Puteti sa-mi faceti un video va rog frumos

| Nedelcu_Alex_1999 a răspuns:

Mama mea nu mai noobi aici! Mane uite trebuie sa scrii exact asa setinfo _pw parrola daca parola e asa 1234 scrii setinfo _pw 1234 acolo unde e setinfo si _ scrii asa cu spatiu setinfo _pw intre setinfo si _ sa fie spatiu! altfel nu iti va merge! bafta funda?happy

| GoOgLe3 a răspuns:

Pai....intra in cs apoi options/multyplayer scrii numele pe care ai admin dupa intri in consola si setinfo _pw si parola pe care ai admin apoi intri pe server

| GoOgLe3 a răspuns:

Pai...intra in cs apoi in options/multiplayer si scrie numele pe care ai admin dupa intra in consola si scrie setinfo _pw si parola pe care ai adminsi dupa te connectezi la server.