| anonim_4396 a întrebat:

Fratele meu mi-a spus ca inainte sa faca sex cu iubita lui o freaca la... La un moment dat fata ii trage mana din pantaloni ea neavand orgasm. Sau a avut si el nu si-a dat seama?
Dupa acest moment treceau si faceau sex. De ce ii tragea mana?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Woow!- fratele tau chiar nu stie sa aiba secrete!?

| cristimihailov a răspuns:

Ca era suficient de excitata si il dorea.

| Alcyon a răspuns:

Pentru fratele tau chiar nu exista cuvantul intimitate?! Eu daca as fi in locul prietenei lui, m-as face foc sa aflu ca iubitul meu povesteste altora ce facem noi doi in pat.

greece12
| greece12 a răspuns:

Amanunte lipsite de pudoare...
Fata nu a avut orgasm, ci a ajuns la stadiul exact de excitatie de care are nevoie ca sa faca dragoste cu fratele tau.
Si sfatuieste-l sa invete sa si taca, barbatul care-i barbat nu spune ce face-n pat.

| Laura927 a răspuns:

Eu cred ca nu o atingea cum ei i-ar fi plăcut, sincer si a vrut sa treacă peste "plictiseala" aia.
Sincer un orgasm nu se face asa ușor " cu o mana in pantaloni "!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate din plictiseala...