| Lollittta a întrebat:

Heya! Acum o saptamana o prietena mi-a spus ca un baiat (fostul meu prieten) e obsedat de mine, si nu am crezut. Insa de atunci s-a tot bagat in seama cu mine.
Ieri am fost in excursie cu clasa. Spre surprinderea mea am observat ca era si el pe acolo. Era o caldura mare, si toti copii s'au imbracat cu pantaloni lungi, grosi, gandind ca va fi foarte frig pe Ceahlau, asa ca eu mi-am luat niste pantaloni scurti, iar pe deasupra o alta pereche de pantaloni cu turul jos, pe care i'am dat jos de pe mine cand s-a incalzit
Chestia e ca el tot era atent la cum eram eu imbracata, cand imi mai luam pantalonii pe mine "verifica" daca am pantaloniii aia scurti pe dedesubt (am fost si in locuri unde era mega'frig,), si de fiecare data cand mergeam sau ma aplecam peste o bara, ca sa vad apa ma tragea de inelele pentru curea.
Dupa ce am urcat pe Ceahlau, am observat ca a inceput sa se tot dea la o prietena de am mea, din clasa, cu care ma impac foarte bine, iar cand am coborat de pe ceahlau, el a luat'o de mana, ca sa o ajute sa coboare, iar eu eram in spate, observand tot ce faceau ei doi. Nimic grav.E sexy fata, numai ca...are mustata da, ma rog, ochelari, burta, si altele. Nu o acuz, dar cred ca el incearca sa imi faca in ciuda, pentru ca la intoarcere (in autocar) incepuse sa ma doara capul foarte tare, si nu mai stateam in picioare ca ceilalti, si nici nu ma mai uitam la el (El statea in fata autocarului si eu in spate.) Am inchis ochii, si l'am vazut in minte, apoi, cand i'am deschis, aparuse brusc pe scaunul din fata mea si "Buna Ade, ce faci? ....si a stat cu mine, m'a facut sa rad, pana cand si'au facut efectul pastilele iar el s-a asigurat ca sunt bine.
CE credeti? Va tenteaza o funda? Ce sfaturi imi dati, ce spuneti, ce?

Răspuns Câştigător
| iShadowz a răspuns:

Evident ca vrea sa te faca geloasa.
Plateste`i cu aceeasi moneda.
E clar atras de tine si ...cine stie, poate iese ceva smug
Nu-ti face griji, prietena ta a fost doar un mijloc de a te face atenta si geloasa happy S-a ingrijorat pentru tine, si a facut tot posibilul sa te faca sa te simti bine happy
Asa ca...give him a chance!
Succes!big grin

| Lollittta explică (pentru iShadowz):

Hai ca ii mai dau inca o sansa daca asa imi spui tuwinking happy Mersi mult :*!

6 răspunsuri:
| adelaadelaadela a răspuns:

Pai in primul rand: ai un nume angelic suuuperb feeric senzational mununat cel mai frumos nume posibil( pe mine ma cheama adelalaughing ). serios acum eu cred ca si tu il placi. ignora-l si o sa vina el la tine. stiu ca e greu sa nu te duci pe langa el, dar merita asteptareawinking o sa se sature sa se dea la alte fete si o sa vina la tinewinking succes!:*

| Lollittta explică (pentru adelaadelaadela):

Mersi pentru raspuns si compliment!happy Eu sunt Adelina, incantata laughing
:*

| schmoll a răspuns:

Dupa mine mai mult ca sigur vrea sa iti faca in ciuda.el te place, daca nu te placea nu venea la tine cand ti-o fost rau, te lasa sa suferi in chinuri, eu zic sa vorbesti cu el...cumunicarea ajuta, a wonderful day

| Lollittta explică (pentru schmoll):

happy Mersi, m-am mai linistit cand am citit...deja ma gandeam ca o place cu adevarat...Mersi mult happy

| adrianatpu12 a răspuns:

Pai cand el a luat-o de mana pe fata aceea cred ca a vrut sa te faca sa stai tu cu el sa nu o lasi pe ea.Si te iubeste.Deci daca vrei eu cred ca poti sa stai cu el daca s-a asigurat ca esti bine si te place la nebunie.