| BoGdAneluL17 a întrebat:

Am o problema ca sa zic asa cu "ejacularea precoce/prematura". Aseara am fost la prietena mea acasa,am dormit la ea,dar in camera cu noi a dormit si verisoara ei,dar nu am facut nimic altceva,doar ne-am pipait si pana la un moment dat a ajuns cu mana la mine in pantaloni,nu stiu ce are fata asta,ma tampeste, are farmecu ala si e o fata cuminte, sensibila si numai dupa 11 luni de relatie am ajuns la petting(amandoi fiind virgini, aa si avem 16 ani amandoi) pana cand am inceput sa simt senzatiile inainte de orgasm si nu am mai apucat sa ii iau mana de acolo si pana la urma am avut orgasm si am ejaculat. Nu stiu cum sa scap de problema asta, ma excita foarte tare... Mentionez ca ma masturbam inainte, dar m`am lasat acum 5 luni pentru ca dabia atunci mi-am dat seama cat de prost eram cand faceam asta si regret sad. ajutati`ma cum scap de problema asta, da`ti`mi sfaturi.Multumesc!

1 răspuns:
| LoveAngel223 a răspuns:

Daca spui tu ca esti virgin dupa ce te masturbai bine.Pai nu prea cred ca ai avut o ejaculare precoce daca spui ca ati facut petting.Ori cum daca totusi ai o nelamurire poti consulta un medic.