| Caius_Alex_2001 a întrebat:

Fraților, cum pot să fac să am niște coșmaruri oribile? Nu, nu vreau sfaturi gen să mă uit la filme horror, să joc jocuri horror sau să citesc creepypasta, niciuna din metodele astea nu funcționează! De preferat niște metode demonstrate științific pentru că îmi doresc din tot sufletul să am un coșmar teribil!
Rog seriozitate!

Răspuns Câştigător
| Xelon a răspuns:

Privește dantura lui Livius Dragnea happy

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Du-te si stai singur prin locurile alea considerate bantuite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca te-ai uitat la d-alea ai prins imunitate.
N-are decat sa te terorizeze cineva o noapte intreaga dar tu sa nu stii cine e.