| labain2 a întrebat:

Fratilor este ceva rau daca iti place sa te masturbezi cu cineva de acelasi sex? Astept raspunsuri... Va multumesc

Răspuns Câştigător
| pyma a răspuns:

Fiecare om e diferit, are gusturi diferite, dorinţe diferite etc. Tu vrei să auzi că mai este cineva ca tine pe aici... Ei bine, chiar dacă nu este aici, undeva în lumea asta tot sunt oameni care-ţi împărtăşesc fantezia. Atâta timp cât nu faci un rău altcuiva, eşti liber să simţi ce vrei şi să faci ce vrei.

18 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este un comportament homosexual, dar homosexualitatea nu este ceva rau, nici ilegal, nici imoral.

| irina20 a răspuns:

Daca nu esti gay si chestia asta ti se pare perversa si te excita ai o problema. Dar esti sigur, sigur ca nu esti pe partea cealalta?

| 2696 a răspuns:

Doamne! oameni idioti...suntem in secolul 21 chestia cu persoanele gay nu ar trebui sa va faca sa va strambati sunt si ei oameni si a te masturba cu o persoana de acelasi sex nu e nimic rau lasati-l pe Dumnezeu sa judece nu judecati voi

| stefangeles a răspuns:

Bravo ****. fa ce vrei din partea mea atata timp cat nu produci pagube... big grin

| stefangeles a răspuns:

Bravo ****. fa ce vrei din partea mea atatatimp cat nu produci pagube... big grin

| andreii2 a răspuns:

Ma gandeam eu ca e doar o fantezie...
Ai incercat asta cu o fata? incearca si nu o sa mai ai fantezia asta

Daca nu iti place cu fata atunci e grav, dar sper ca nu ajungi din alatongue

Răspuns utilizator avertizat
| emma_6707 a răspuns:

laughing in cazul baietilor nu e ceva neobisnuit deci stai cill

| iverson a răspuns:

Mai aveti un pas si v`o trageti intre voi, i'm just saying...

| Cumătru de la Galați a răspuns:

E chiar foarte mișto, uite o tehnică interesantă: http://www.youtube.com/watch?v=ndp_RSeZn-g

| lolitagirl a răspuns:

Cum? intre voi laughing) Doamneee... Logic ca e o tampenie...straight face

| andr33a_5009 a răspuns:

Nu este nimic rau fiecate dorinte noi este diferit, asta ne face sa fim unici

| crazy_8087 a răspuns:

... frate vezi ca poate va incurcatii sculele intr-o ziitonguelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e ceva iesit din comun dar care e placerea? ca-i vezii scula? de accelasi fel sau fofo?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, cam da, acum sa intelegi, toata lumea poate alege ce face, daca e gay, sau lezby, dar nu e bine, o sa-ti produca dependenta(sunt ca droguriile)winking...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai nu stiu, fiecare cu gusturile si dorintele lor, vb lu pyma, mie personal mi se pare o tampenie., adica ia-ti pe cineva de sex opus...ca nu stiu daca esti fata sau baiat, si trageti-o cat vreilaughinglaughingE aiurea asa, adica, cum spuneam.Gusturile nu se discutabig grin

| labain2 explică:

Nu sunt gay, dar imi place sa ma masturbez cu cineva de acelasi sex. Mi se pare pervers. Mai e cineva ca mine? Multumesc

| labain2 explică:

Si totusi eu sunt singurul cu aceasta fantezie?sad Chiar e asa rau daca iti place doar sa te masturbezi cu o persoana de acelasi sex?