| anonim_4396 a întrebat:

Funda. Ce windows am eu daca nu merge sa pun imagine de fundal? am doar gadgeturi si screensaver. Si daca vreau sa stabilesc o imagine de fundal, nu merge. Momentan am o imagine albastra si cu sigla de la windows alba. E un windows vechi? Multumesc.

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Frate, pune intrebarea asta la sectsiunea ei nu aici si poate o sa-ti raspundwinking

| Pacala a răspuns:

Cred ca ai windows 7 starter. Pune windows 7 proffesional sau windows 7 ultimate si nu mai ai probleme de genul asta. Iar daca ai cumva windows vista, schimba-l cu windows 7.

| CrYsS34532 a răspuns:

Buna
Cred ca windowsul nu are nici o problema incearca sa pui o imagine mai simpla sau baga si u un windows mai performant big grin
Pa

| Telycotank a răspuns:

Daca ai minim un Gb de ram instalat pe calculator presupun ca si restul cerintelor intrunesc conditiile de a instala windows 7 starter sau home. Pentru a instala windows 7 poti sa iei legatura cu mine baranistefan@yahoo.com bye bye