| anonim_4396 a întrebat:

Salut,cand aprind calculatorul inainte sa apara sigla cu windows si bara aceeas albastra mica(sa se incarce) inainte de ea apare jos o bara lunga alba si trebuie sa stau sa se incarce ceva...
De ce apare astaa? Cei care stiu sa raspunda urgent!

2 răspunsuri:
| OZZER a răspuns:

S-ar putea ca, calculatorul tau sa fie virusat...sau ceva de genul... Eu te-as sfatui sa mergi cu el la un Service.

| Zehir47 a răspuns (pentru OZZER):

De ce sa fie virusat? Cand am reinstalat windows s-a intamplat, si eu am licente de anti-virus la greu.La service ce sa fac? Pentru atata o sa duc unitatea jos la ei? Un specialist sa imi zica direct aici.