| universe a întrebat:

Funda! Deci sunt cu un baiat. Faza este ca el nu saruta prea bine. Ma refer la french. Nu prea foloseste limba, mi-o baga in gura prea putin si cateodata isi rasuceste prea tare capul si eu nu pot sa-l sarut. Cum as putea sa-l fac sa sarute mai bine dar fara sa-i zic asta? Ce ar trebui sa fac eu in timpul sarutului? FUNDAAA pentru cel mai bun rasp :*

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bag-i tu limba in gura si ii poti zice ca nu e deloc rau.

Răspuns utilizator avertizat
| Honeybunny a răspuns:

I zici "vrei sa iti arat ceva?" si i zici sa stea nemiscat si il saruti asa cum vrei tu si dupa aia te uiti frumos la el si ii spui : iti place?batting eyelashes si incepi iarasi sa il saruti asa si iti va raspunde la sarut probabil la fel:* dar ai grija, poate nu ii plae sa prea foloseasca limba(de ex nici eu nu ma sarut cu prietenul meu cu limba ft mult) deci nu ai ce sa faci daca nu ii place happy ai grija sa nu il jignesti, si sa faci cu delicatete ceea ce ti'am zisbatting eyelashes succes!

| Dxi a răspuns:

Oh, am avut si eu problema asta, e tare urat! De fapt, nici macar limba nu o folosea, nici eu nu am stiut ce sa fac. M-am despartit de el dar nu din cauza asta, era o diferenta de varsta intre noi, nu tineam la el, si ne-am despartit. Degeaba "ii bagi limba" pentru ca el nu face acelasi lucru.Mai incearca, poate intelege si el. laughing) scoate limba la el, arata-i un video cu ceva de genu, i don't know! bafta;*

| anestiuta a răspuns:

Fii tandra. Pune-i ambele maini de o parte si de alta a fetei astfel incat sa fie ceva pasional. Apoi incearca sa preiei tu initiativa. Poti sa ii sugerezi si ceva de genul "Vrei sa exploram mai mult?". Daca e timid o sa isi mai dea drumul in timp. Muuult timp probabil. Incearca sa te relaxezi si sa traiesti clipa asa cum este ea. Poate tipul se simte stanjenit sau nu ii place genul acesta de sarut. Daca nu reusiti sa ajungeti la un compromis...atunci ar trebui sa discutati. Intr-o relatie partenerii trebuie sa comunice cat mai mult, despre absolut orice.

| andrutza18 a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa discutati.

| fCD a răspuns:

Bai ce grea e viata... ce-ar fi daca i-ai spune?happy

| loveispain a răspuns:

Leaga-i capul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa-i spui,asa am facut eu odata, fostul meu prieten nu sti sa-si foloseask limba in timp c ne sarutam si i-am spus si dupa a fost ok, nu s-a suparat.Deci mai bine ii spui sa t lase sa-l invetiwinking

| camy1994 a răspuns:

Pai ai putea sa ii spui o data sa te lase sa ii arati cat il iubesti printr-un sarut si sa conduci tu sarutul.si atunci iti poti arata maestrialaughing.si poate astfel o sa invete si el succes