| MihaeLLa_8038 a întrebat:

FUNda! Doare sexul anal >:?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sigur ca doare numai homosexualii fac asa ceva.

Abh
| Abh a răspuns:

Fara o pregatire prealabila si fara experienta din partea barbatului, doare. Pentru femeie nu e nimic placut si nici sanatos in a face sex anal.

Abh
| Abh a răspuns:

Este explicatia barbatilor data ca sa convinga o fetiscana sa faca sex, mai bine zis sa isi satisfaca propriile placeri. Vei suferi de hemoroizi, fisuri anale si in timp, chiar de pierdere necontrolata de materii fecale. Ai respect pentru organismul tau si nu accepta aceasta perversiune sexuala!

| harciog a răspuns:

E o timpenie daca vrei sa-l practici doar pentru a nu te dizvirgina sau pentru a nu ramine insarcinata.

| Jack a răspuns:

Ce prosti de raspunsuei happy adica unele,cica"spune-i prietenului ca nu vrei",da ma oameni a spus e ca nu vrea? ea a intrebat daca doare happy daca a pus intrebarea probabil e interesata sa practice ca altfel nu s-ar fi interesathappy acum nu neaparat happy! Doare mai mult ca sigurhappy! la inceput happy!"Trailer" tu dai niste raspunsuri cam tampite peste tot fara suparare happy cica numai homosexualii practicahappy asta'i parerea tahappy sunt multe cupluri care practica si acest gen de sex happy! Nu foarte multe dar sunt happy! Daca nu esti informat si nu sti prea multe mai bine nu vorbihappy!
Cel mai bine ar fi ca atunci cand faci dragoste cu prietenul tau, dai voie sa se joace un pic cu tine si sa incerce dar asa foarte usor dar spune-i sa fie foarte delicathappydaca simti durere de la inceput, ii spui sa se opreascahappy! Daca nu happy si doresti lasa'l sa continuehappy! Nu o sa mori incercandhappy

Răspuns utilizator avertizat
| deea_2300 a răspuns:

Nu am incercat dar din cate am auzit doare foarte tare. deci mai bine nu incerca. daca prietenul taw tia propus chestia asta. vorbeste cu el si explica-i ca nu vrei

| MihaeLLa_8038 explică:

Nu vrea sa ma dezvirgineze