| xXx_6966 a întrebat:

Funda! Hey,. voi despre ce vorbiti atunci cand sunteti cu persoana iubita?
Nu mai am nici o idee despre ce ar trebui sa vb cu iubita mea. poate ma ajutati voi? Datu funda
+vot.

3 răspunsuri:
| maytha a răspuns:

Hey stai linistit ca totul vine de la sine.nu trebuie sa mergi la intalnite cu persoana iubita si sa spui azi vorbim despre subiectul X sau y... nu! cand esti cu cineva iubit totu vine de la sine pe moment te gandesti la ea cand o ai in fata si o sa vezi ca o sa iti vina tot felul de idei ...sau poate ei tongue

| chakuza a răspuns:

Toata chestia e sa nu stai mut,daca astepti sa zica ea,nu zice(iti zic eu). Incearca sa faci atmosfera,oriunde ai fi sa o faci sa se simta bine,sa va simtiti bine,fi deschis.Te poti lega de tot ce va inconjoara,schimbi subiectul de la un moment la altu, dar tot la fel de repede poti reveni la subiectul anterior, ai grija sa nu devii plictisitor.
Concluzie:fa-o sa se simta femeiewinking

| BlooyGirl a răspuns:

Hey
Uite cand sunt cu prietenul meu el intotdeauna incearca sa ma faca pe mine sa vorbesc. Ma intreaba de toate. Barfim celelalte cupluri si mereu ma aproba cand o fac proasta pe una...adica intotdeauna sa o inrebi despre ea...
Intelegi>?