| roxana10 a întrebat:

Funda! Nu stiti, exista vreo versiune de messenger care sa`ri memoreze pe undeva parola de messenger? sau vreun program care sa ma ajute sa gasesc parola unui id?

2 răspunsuri:
| LEMONNN a răspuns:

Ti se pare ca tine de categoria "dragoste si sex"?

| Alexandra12798356 a răspuns:

Oh,da,tu LEMONN, sau cum naiba te-o chema, tu esti atat de disperata de "dragoste si sex" incat ai fost foarte frustrata ca ai gasit o intrebare care nu tine de categoria asta.Du-te pe redtub ca acolo sunt numai despre asta.Roxana 10, si eu tot asta caut, dar nu gasesc...straight face