| Deathblow a întrebat:

Funda primului RASPUNS! De ce pe Nokia 5228 (care daca va uitati pe mai multe site-uri accepta formatul. mp4) nu-mi reda formatul. mp4, playerul de redare fiindumi RealPlayer. Am auzit ca telefonul are aceasta capacitate de a reda. mp4 insa PLAYERUL DE REDARE nu e bun. Ce e de facut?

1 răspuns:
| BRG a răspuns:

Mergi cu el la un service, sau dacă telefonul e nou in garantie, schimbă l.I a ți unul functional din toate punctele de vedere.