| Aidutz a întrebat:

FUNDA+RASPUNS LA INTREBARILE VOASTRE
Acum o saptamana am vrut sa probez o rochie.Cand am vrut sa inchid fermoarul am tras putin mai tare ca nu mergea si s-a rupt.Sunt slaba si inalta, sa nu credeti altceva.Este o rochie scumpa si cel mai important, este a veriosoarei mele.Stiu ca nu o sa mai fac vreodata asa cevalaughingM-am invat minte. Dar va rog frumos, spuneti-mi si mie ce sa fac.Imi este frica sa-i spun mamei ca ma va certa.Scuzati-mi categoria.

Răspuns Câştigător
| Georgi2011 a răspuns:

Poi trebuie sa ii spui mamei ca sa te ajute sa o duca undeva la o croitorie unde i se va schimba fermoarul>S-au daca vrei poti sa o duci tu fara stirea mamei tale si apoi dupa ce ai reparato sa o duci verisoarei tale. Oricum nu e nimic grav e doar un fermoar! Sper ca te-am ajutat!