| pUphyK a întrebat:

Funda...sall deci eu acum nu sunt cu iubitul meu m-am despartit adica el e cu alta eu inca sper sa se intoarca si aseara m-a visat ca faceam dragostea cu el... ce semnifica visul meu?

Răspuns Câştigător
| rebecca_3825 a răspuns:

Ca el inca te place mai simte ceva pentru tine si ar dori sa mai fiti impreuna si sa faceti sex dar ii este rusine si frica ina celasi timp sa faca primul pas

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Mintea ta e preocupata doar de el,gandul ti-e mereu la el,suferi ca v-ati despartit,e normal sa-l visezi! Visul in sine nu semnifica ceva,e doar o instiintare a creierului tau ca apesi mereu pe aceeasi circumvolutiune! Incearca sa te linistesti putintel,stiu ca suferi, dar ia-te cu alte lucruri, incearca sa te gandesti si la altceva! Mult noroc!

| mgtow a răspuns:

Nu inseamna nimic e doar imaginatia ta.

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Nu stiu sa-ti spun exact.
tot ce iti pot spune e sa-ti dau un exemplu big grin
deci. am visat ca am pupam cu un baiat si a doua zi ma trezesc ca vine si zice ca ii palce de mine

ce vreau sa zic e ca poate... el inca tine la tine...
dar e doar o parere :-)

| friday a răspuns:

Visele sunt doar dorintele neimplinite din realitate (am invatat la Psihologie despre vise), deci nu inseamna nimic.

| alinmentosana a răspuns:

Ca ti-a placut cand erai cu el? laughing Si ca mai vrei? oh go on ce intrebari pe TPU. Rar vad intrebari "decente" pe TPU...

| anylol3 a răspuns:

Visul este doar subconstientul tau.