| MariaCristinaIoana a întrebat:

Am visat acum cateva zile, ca iubitul meu imi zicea ca vrea sa facem dragoste. Si eu imi doresc asta si el isi doreste.Inca nu s-a intamplat.Credeti ca are vreo legatura visul, sau semnifica ceva?

Răspuns Câştigător
| Ronnie35 a răspuns:

Visul reflecta o intamplare ce s-a petrecut pe parcursul zilei respective sau poate scoate la iveala o dorinta refulata.
Totusi, exista si cazuri in care ne uimim de ce visam, crezand ca nu are nicio noima. Ei bine, toate au o noima, iar din cate vad eu, inteleg ca tu chiar iti doresti acest lucru.
Analizeaza mai intai foarte bine acest fapt. Gandeste-te ca este o responsabilitate foarte mare, si totodata, un risc.
Apoi daca tu chiar consideri ca esti pregatita atat psihic, cat si fizic.
In cele din urma, discuta cu partenerul tau si vezi daca si el e in regula cu acest lucru.

6 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Nu insemna nimic in viata reala. Poate doar ca te gandesti la asta.

| MskDesign a răspuns:

Cati ani ai?
Poate sunteti pregatit pentru marele moment.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Da,inseamna ca te mananca si cere scarpinata.
P.S. Sper ca nu ai 13 ani!

| Țoglă a răspuns:

Dacă ai 17/18 ani, ce mai aștepți?

| lBroken69 a răspuns:

Te-ai gândit profund la asta, şi după ai visat.Nu o să păţeşi nimic, nu are nici o legătură.
Dar dacă sunteţi fericiţi împreună eu spun ca puteţi să faceţi dragoste.

| Cristinutzaa2806 a răspuns:

Se spune ca visezi ceea ce iti doresti
dar exista dictionar de vise pe net, scrii cuvantul si afli ce inseamna, vezi tu daca se potriveste laughing