| CinevaXX a întrebat:

FUNDA! Situatia mea: sunt cu o tipa, intre noi poate fi doar o aventura pentru ca peste cateva luni ea pleaca, ideea e ca ea vrea plimbari, masina...etcwinking pot sa-i ofer aventura si distractia si eu vreau, dar problema e ca am o raceala sa-i spunem ce pare sa nu mai treaca, am amanat-o, probabil ca nu pot la infinit sa ii spun ca sunt ocupat sau bolnav bineinteles etc si din cauza asta sincer sa fiu mor de ciuda. Ea nu prea are pe nimeni...ca gen de fata acum ma gandeam sa pun intrebarea, o sa ma intalnesc cu ea cumva dar voi ce ziceti de situatie? Poate chiar imi pica bine intr-un fel sa nu ii fiu disponibil tot timpul? Trebuie sa fiu mai relaxat la gandul ca pot pierde legatura.

2 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Pentru o raceala nu te poti vedea cu o fata? Ha! Ok, poate ca nu or sa mearga anumite chestii, dar macar sa vada ce e cu tine poate, restul las-o si pe ea sa hotarasca!

| RawrLexa a răspuns:

Relaxeazate.
Daca nu te placea renunta de mult la tine happy.