| KitTY_2644 a întrebat:

Funda.
spuneti-mi va rog niste teme pe care le pot discuta cu un baiat numai nu sex. @

Răspuns Câştigător
| kiss a răspuns:

Poti sa discuti orice cu un baiat, in general ei sunt deschisi la tot felul de subiecte. poti vorbi despre muzica, filme, hobby uri, pets, mancare, pc, scoala eventual... orice. numai sa fii atenta, sa nu insisti pe o tema daca il vezi ca se plictiseste. vezi si tu cam ce il intereseaza, ce il pasioneaza si asa poti foarte usor sa comunici cu el.

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Intamplari amuzante,excursii, despre hobbi-uri, ce ii place si ce nu

| MissL a răspuns:

Vorbiti despre familiile voastre, despre intamplari amuzante, despre ce va enerveaza, despre prietenii vostri cei mai buni, despre persoane comune dintre voi doi, despre un film pe care l-ati vazut amandoi, despre ce mancare va place, despre scoala, despre haine, despre ce vreti sa faceti pe viitor -liceeu, facultate.batting eyelashes sper ca am fost de ajutor! :* ai grija!

| urbanghost a răspuns:

Inseamna ca nu ai ce discuta cu el

| Skylar a răspuns:

Xes?