| alexutza222 a întrebat:

(funda)Ziceti-mi si mie "tehnici/fraze" de agatat.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Teeo a răspuns:

Pai in primul rand daca vrei sa agati un baiat nu trebuie ca el sa observe ca "esti moarta dupa el" sau c de genu asta. Pai sunt multe chestii. poti sa incerci sa te apropii cat mai mult de el. sa ii fi ca o amica. sau poti sa ii ceri nr de tel. motivul? ca din cand in cand sa vb, sa nu va plict. Sau sa il chemi odata in oras thinking

4 răspunsuri:
| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Daca iti place de el:
"Ai dori sa ne cunoastem mai bine?"
"Sa fim impreuna?"
Si gata...nu stiu ce se complica baieti si fetele cu tehnici de agatat laughing sinceritate si tupeism(daca se accepta termenul laughing] bafta

| Anghelina a răspuns:

Mamica ta nu are nevoie de ginere/nora?

| coNfu a răspuns:

"Buna frumosule! Stii ce ti-ar sta bine pe tine? O alexutza222!"
Asta e de la Fernando de la Caransebes... dar ma gandesc ca din moment ce pui astfel de intrebari esti pe aceeasi lungime de unda cu el!

| Strong_4692 a răspuns:

Aha... nu ti se pare ca am facut scoala separat-impreuna? a ok ce caine dragut ai ce nr de telefon are?winking