| BloodyBlade a întrebat:

Fundita! Buna TPU! Sunt de ceva timp cu iubitul meu si cred ca incepe sa apara "monotonia", adica nu mai stim despre ce sa vorbim.Ce subiecte de discutie imi sugerati? P.S. Fara prea multe vorbe "siropoase":p

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pai ar trebui sa stii cam ce anume i-ar face placere sa discutati

| neutrino a răspuns:

Starea de monotonie nu poate fi fortata sa plece. Ea este rezultatul "iubirii" voastre. Aceasta vine si pleaca fara sa dea "buna ziua".

| Dyaanaa a răspuns:

Incepeti discutia de genul ''iti mai aduci aminte'',''mai stii cum'',''ce-ai zice sa...''veniti cu idei aduceti-va aminte de inceputurile voastre si reimprospatati-le! succes. fundita>?

| Officialme93 a răspuns:

Pai gandeste te la ceea ce nu ai facut cu el pana acum. Chestii banale. mici nu extravagante. Acestea te fac sa te simti bine de cele mai multe ori. Mai copilariti.va. Nu trebuie sa uitam ca suntem inca copii. Nu suntem maturi.Fa i surprize. surprinde.l. Si totul va fi in regula. Nu lasa monotonia sa intervina pentru ca nu este bine deloc. puteti iesi la plimbare. un suc niste seminte ceva de rontait. Si puteti vorbii despre orice. Fete baieti despre voi. puteti glumii despre viitorul vostru si tot asa. Sper ca ti am fost de ajutor:*

| Andreea01234 a răspuns:

Nu aveti cum sa nu discutati nimic fiindca cum incpeti sa auziti ceva sau nu mai stiu ce va spuneti unul altuia. vine totul de la sine