| BloodyBlade a întrebat:

Fundita! Buna TPU! Vecina mea m-a rugat sa postez aceasta intrebare deci va rog s-o lamuriti. daca verisioara ei trece acum in clasa a 7a ea va da examene(la romana si matematica)sau va da testul pisa sau eu stiu altceva cand va fi in clasa a 8a? scuzati categoria dar e cea mai vizitatapuppy dog eyes

3 răspunsuri:
| FloriNk a răspuns:

In a-8a eu in a 7-a nu am dat nimic...

| Iridinvest a răspuns:

Cred ca va da examene. deocamdata asa spune ministerul... asta daca nu se schimba ceva maine! as opta pentru examen!

| Catalinutzu2012 a răspuns:

La sfarsitu clasei a 8 va da examenul de capacitate pentru admiterea la liceu!