| NinaParadise a întrebat:

Am o intrebare pentru voi. Cum a fost (sau in caz ca nu s-a intamplat, cum ati vrea sa fie) primul vostru sarut?

5 răspunsuri:
| Iulia26 a răspuns:

Eu una nu am avut parte de el, deci... Oricum, as vrea sa fie deosebit, si sa fiu luata prin surprinderethinking

| ĔℓѕιιDăăSmileee a răspuns:

Nu s-a întâmplat, dar aş vrea să se întâmple.
Aş vrea să fie ( Excepţional, deosebit, de neuitat, şi să fie cu pasiune ). Din dragoste ..Nu doar ca să mă sărut! big grin

| flor31 a răspuns:

Primul sarut a fost furat si fortat, iar din aceasta cauza baiatul m-a lovit cu dintii lui intr-un dinte, de m-a durut o saptamana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul sarut a fost cu emotii.Il placeam, ma placea..."fluturasi". Bine, a fost mai mult ca o atingere a buzelor, dar a fost un sarut timid si dulce happy.

| BulBuci a răspuns:

Pai primul meu sarut a fost perfet deoarece a fost cu baiatul pe care il iubeam:X sper ca si la tine sa fi fost sau sa fie perfect si sa nu il uiti :*