| BadAngel3 a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut? Cum s-a intamplat?

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eram internat in spital. Am cunoscut acolo o fata care imi placea si care era ceva mai indrazneata ca mine. Am inceput sa vorbim cine stie ce si ne mai plimbam pe hol, ne uitam pe geam, impartaseam ganduri care mai de care mai neobisnuite.
Intr-o seara eram in pat si stateam cu ochii inchisi sa ma odihnesc. Nu puteam dormi. Am auzit pasi venind si ma gandeam ca vine asistenta sa faca injectii. Asteptam asa cu speranta ca poate nu e asta si trece mai departe ca nu aveam chef deloc de asa ceva. Stateam prea linistit sa ma tulbure atunci.
Si deodata ma trezesc ca pasii se opresc in spatele patului meu si o pereche de buze apasa peste ale mele. Era ea happy

| RAY a răspuns:

A fost misto, pai intr-o zi de vara langa o padure frumos, cald

| gemeni6226 a răspuns:

A fost la 19 ani intr-o discoteca cu un baiat necunoscut dar foarte misto.A fost o senzatie ametitoare.Am 53 de ani dar nici pina ziua de azi nu am uitat.

| MrLucas a răspuns:

La un party, a fost atat primul sarut cat si primul sex! Ma asteptam sa fie in alta conjunctura dar screw it, that's life!