| BiiaaBulinutsa a întrebat:

Fundoii: Pe mine ma cheama Georgiana-Bianca. Imi puteti spune o porecla pentru mine plss? stiu ca vi se pare stupid dar va rog! Scuze pentru categorie dar e cea mai vizualizata happy

Răspuns Câştigător
| s3xy0girl20 a răspuns:

Geo, bya, byp, georgy, bibi, biencutza, georgy, anca fundoi?:d

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

G. b = gee bee!, gia bee, giana bee, etc. Scuze, dar robotul "super inteligent si mai ales updatat" nu accepta majusculele!

| Crisu a răspuns:

Byby, Bya, Bella [chiar daca nu prea vine de la Bianca], Geo, Georgy

| Available a răspuns:

Biggy (de la Bianca-Georgiana)

| adryana_6228 a răspuns:

Gia, byby, bebe, bytzu, bybu

| alynutza_4886 a răspuns:

Biushh happy

| xoxogossipgirl1 a răspuns:

Bya.Biencutza,Bibi.Bibu,Jojo,Geo,Georgi,Georgia,Bibushca[laughing]. etc.

| Spanac a răspuns:

Biby, Bibica, Georgia sau Georgi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Garabetawinking

| chipangelic a răspuns:

BUna.si pe o colega de-a mea o cheama Bianca Georgiana SI II SPUNEM:Bibi, Georgii, Bia, Geo, Buba, Gia(dela Georgiana)... funda?:X:X:X