| anonim_4396 a întrebat:

Fundita: Pe mine ma cheama Raluca. Imi puteti spune o porecla pentru mine plss? stiu ca vi se pare stupid dar va rog!

Răspuns Câştigător
| ღm0tzataaღ a răspuns:

Porecla nu trebuie sa abiba neaparat legatura cu numele. Cel mai bine e sa iti puna prietenii o porecla in functie de personalitatea tahappy. Cele mai frummy porecle sunt de la prieteni.De ex pe mine ma cheama Teo dar prietenii imi spun Motzatalaughing... poveste mai lungatonguetongue

Bye, Bye

11 răspunsuri:
| Tiffany89 a răspuns:

Ralu

Uca

| Snaker a răspuns:

Ralbucalaughinglaughing fara suparare:*:* funda?batting eyelashes

| ireFUTABILx2x a răspuns:

Ralu.

| AlinnutSsa a răspuns:

Uite doar cateva ca nu prea stiu ce gen de persoana esti, crede-ma asta insemna mult pentru o porecla happy

Rallu

Lu -> raLU

Rallucuta

thinking nu mai stiu

| Fluture a răspuns:

Rallu'
Rall'
Ralli'
Ralluka
Ralucu'

| C3dRyK a răspuns:

Ralu, Ral, Raluc, Rali etc.

| SecretWish a răspuns:

ralu happy

| Quicky a răspuns:

Ralookutza, Ralyyy, Raluk,

Pentru o porecla mai "performanta" gandeste tu la ce iti place sa faci sau ce nu iti place sa faci si atunci poti gasi tu singura o porecla. Ex: mie imi place sa dorm --> porecla --> SomnorikiQuickywinking Sper ca te-am ajutat :*:* Fundita?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nime mai raluca, pentru mine esti rulada.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Laly

| Bibiancabibi a răspuns:

Ralu
Ralucuta
Raly
Ral
Ralcii
Raluks
Ralucici
Ralucika

Sper ca te-am ajutat! :*