| Stefy_3459 a întrebat:

Ajutor TPU! urgent! mai sunt 2 zile si vine ziua de 8 martie, va rog sa ma ajutati si pe mine cu niste ideei de cadouri pentru prietena mea, chiar nu mai am nici o idee... cel mai frum cadou, prieste fundita.multumesc, astept raspunsurile voastre love struck

Răspuns Câştigător
| ea_6589 a răspuns:

Uite cel mai bine ar fi sa mergi cu ea la cumparaturi sau sa te duci la un magazin si sa ii cumperi triocuri /bijuterii/ blug etc! Plus un trandafir (sau un buchet de trandafiri) si un mare TE IUBESC asa din inima spus de tine si dupa un sarut mare si pasional si ar fi fericita! big grin sper ca am fost de folos!

10 răspunsuri:
| alinutza92r a răspuns:

Sa ne gandim! Un parfum,un ursulet,o cutie de bomboane,o bluza,o trusa de machiaj,creme, un album foto, cam atattongue

| cristina_3693 a răspuns:

Bomboane.sampanie...si un parfum mai scumphappy

| Ssshadow a răspuns:

Daca ai multi bani pusi pentru ea poti sa-i iei o rochie... niste cercei un colier o bratara, inel cu o ciocolata si un buchet de flori alaturi (si sa nu uitam de un sarut laughing )
-daca tot vine primavara iai o bluza de culoarea ei preferata
-preferabil bijuterii
Sper ca te-am ajutat

| wildkiss a răspuns:

Ai putea sa'i cumperi ceva semnificativ cum ar fi un inel o bratara un lantisor sau sunt si cutle acelea de cciocolata milka in forma de inimioara i love milka si o felicitare in care sa'i scrii ca o iubesti sau ai putea sa-ti intrebare prieteni cerele prerea spper ca team putut ajtawinkingcu cevabig grin

| Liudika a răspuns:

Salut.
* parfum
* cosmetice (creme si lotiuni, ruj, trusa de farduri)
* bijuterii (lantisor, inel, bratara, brosa, cercei)
* manusi din piele
* aparat foto digital
* rama foto
* fotografie cu voi doi, inramata
* album foto
* obiecte de arta (cum ar fi un tablou)
* geanta sau poseta
* ceas de mana
* portofel
* obiect personalizat (cana sau pernuta decorativa)
* ghiveci cu flori
* buchet de flori
* vaza
* set cesti sau pahare cu model specific
* obiecte decorative
* oglinda
* glob zapada
* masa la restaurant pentru voi doi
* magneti pentru frigider cu mesaje sau modele specifice
* caseta pentru bijuterii
* lampa sau veioza pentru citit
* suport lumanare si lumanari parfumate
* set aromoterapie
* set accesorii pentru scris ( stilouri, creioane)
Succes in alegera cadoului preferat...

| Criss_2552 a răspuns:

Pai... si eu sunt in aceeasi situatie cu mama mea. Eu zic ca i'ai putea cumpara un parfum, o bijuterie si un buchet de flori. Sper ca te'am ajutat. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite cateva idei :
- niste cercei din aceia cu bile rotunzi sau cu gogosi happy gasesti in magazine.
- O sticla mica in care sa bagi un mesja de prietenie ( foaia o arzi pe margini si o inmoi in lamaie sa para veche - o bagi in sticla si legi cu o funda. Gata! )
- UN set de cosmetica
- o tinuta de seara sau ceva casual.mai cool desigur!
- Fa-i o bratara a prieteniei sau un lantisor
- poate o placa de par sau un Cd cu melodiile ei preferate
- fa-i cadou niste bilete la concertul ei preferat sau un cupon de reducere la un restaurant
- nu i-ar placea un catelus laughing?
- POate o jucarie pe care sa fiti voi doua ( exista magazine de specialitate care fac chestia asta )
- Poti sa-i iei si ceva micut, dar cu valoare. De ex. O lebada mica de sticla sau nu stiu.ce-i place ei big grin
- un catel de plus. Stiu ca suna de copii mici, dar e amuzant laughing
- Un set stilou cu penita,, de aur " + pixuri
- Un ingeras frumos in miniatura pe care i-l impachetezi frumos intr-o cutie.
- UN parfum

MIe imi place mult ideea cu cercei cu bile sau sticluta cu mesaj! Succes la gasirea unui cadou. Ciao! App.am uitat sa te intreb : Funda?big grin

| damad3pica a răspuns:

Se gasesc niste huse de telefon dragute cu urechi de pisica sau de iepuras sau cu inimioara pe https://www.facebook.com/accesorii.sicadouri

| SmarandaangelOAIIOO a răspuns:

Poti sa-i faci o dedicatie! Sau s-o duci undeva frumos! Atatea idei am/

| Manta99 a răspuns:

O pereche de cercei,un inel,un lant, un telefon, o invitatie la un restaurant. Daca iti place di ideile mele alege una.happy