| Chocolattex3 a întrebat:

Heeelp! Please.Ieri mi-am marit gaura din lob cu un expender. Expenderu era cam mare dar am inteles ca nu poti sa iti rupi lobul sau altceva.asa ca am luat expenderu si mi-am largit gaura.De dimineata m-am trezit si am vrut sa vad daca s-a intamplat ceva.In jurul gaura era sange si putin pe langa ea si lobul era putin rosu si tare.Am sters sangele cu un servetel cu putina apa rece si dedesubt era o chestie alba. E normal? sau se infecteaza? Raspunde please

5 răspunsuri:
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Copil copac, la ce te referi? esti fata si ai incercat sa iti maresti p***a? nu incerca sa faci asa, este mult mai bine cand este mica. Probabil i`ai facut o rana si daca stii tu bine ca pe langa sange rosu, in corp mai avem si sange alb. firar biologia de ras. poate s-o infecta, daca zona este fierbinte fa niste ceai de musatel si pune comprese, sau da cu crema de galbenele [funda] iti trece in cateva zile.

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Draga madalina, noi ne gandeam la lobii vaginului, o data ce este postata intrebarea la "dragoste si sex' :d, deci sa inteleg ca vrea sa isi puna gaura in ureche? adica ma refer la acei tipi de cercei care de fapt e o gaura in ureche.

| CrazyGirl2 a răspuns:

Copil copac? asa si esti

| Chowder_1239 a răspuns:

1. Lob = Pasarica?
2. Expander = Dildo?
3. Dupa ce raspunzi la astea iti raspund si eu la ce ai zis

| Madalina18_3125 a răspuns:

Pentru cei cu nelamuriri lob=partea de sus a urechii cat despre gaura nu stiu ce sa iti spun este posibil sa se infecteze...