| Liiana_Mariia_2000 a întrebat:

Am 12 ani si astazi m-am trezit cu dureri mai jos de buric, pe la ovare si de dimineata dupa ce m-am sters am observat pur si simplu pe servetel un lichid rosu, dar nu rosu ca sangele, cu foarte putina culoare. Nu stiu ce e sau ce sa fac, ma poate ajuta cineva? (Tin sa mentionez ca sunt virgina)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Daianaana a răspuns:

Probabil ți-a venit menstruația. Așa este prima dată, roșu mai deschis. Multă baftă!