| zuzu a întrebat:

Heeey... watap?happy
deci.multumesc pentru raspunsurile de la intrebarile an terioarebig grin.acum insa am altabig grin
tipul de care imi place...are acum de 2 zile prietena
ideea e ca nu ma deranjeaza dar cand vorbin mereu ma intreaba...
(el sta la tara): la noi can dami >vii?:...radem impreuna,
vorbim foarte mult si acum. avem planuri sa mergem impreuna la bascketball.:Xasta insa doar la varabig grin
da.intrebare e: oare ma place?happy sau...asta ar fi doar imaginatia mea.
adica ideea e ca tin la el ca la cel mai bun prieten.
si.mai am o problemabig grin: de fiecare data.cand imi place un baiat, imi place de ala pana aflu ca si lui ii place de mine.
oare de ce? adica.cand aflu ca si el ma place.
nu mai e asa interesantbig grin.
oricum.
vreau raspun suri va >rog:*:*big grin< dau funditawinkingbig hug
merci anticipatbig grin

3 răspunsuri:
| zuzu explică:

Nuuu...la chestia ca watap. o scriu asa sa para mai interesantlaughing)
sati relax ca stiu engleza foarte binelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand te intalnesti cu el in persoana aflii cel mai bine

| just_3712 a răspuns:

Putina engleza invatam si noi pe la scoala? Probabil tu ai vrut sa intrebi ce mai faci dar nu ti-a iesitwinking pentru ca se scrie "what's up". Si acum sa iti raspund macar la o intrebarebig grin :dupa ce afli ca baiatul pe care il placi te place iti scade interesul pentru ca deja te gandesti ca poti sa il ai oricand si nu mai e o provocare.