| zuzu a întrebat:

Heeey. watap?:d
DAU fundita veau act mai multe pareri si raspunsuri va rooogbig grin
tipul de care imi place...are acum de 2 zile prietena

ideea e ca nu ma deranjeaza dar cand vorbin mereu ma intreaba...

(el sta la tara): la noi cand mai >:vii?:...radem impreuna,

vorbim foarte mult si acum. avem planuri sa mergem impreuna la bascketball.:Xasta insa doar la vara

da.intrebare e: oare ma place? sau...asta ar fi doar imaginatia mea.

adica ideea e ca tin la el ca la cel mai bun prieten.

Răspuns Câştigător
| lilstar a răspuns:

Ar fi 2 variante: tine mult la tine. doar ca amica sau asteapta vara ca sa va intalniti si probabiul nu e nimic serios cu actuala si o sa renunte la ea cand oi sa va vedeti. Adica daca e asa interesat sa va vedeti sigur te placebig grin o spun din propria experienabig grin
baftahappy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca are prietena cel mai probabil te vrea doar ca amicahappy. Discutati in continuare si vedeti ce iesehappy
Pastrati-va prietenia, nu o stricati doar dorindu-va un/o iubit/ahappy