| zuzu a întrebat:

Heeey... >watap?big grinAU FUNDISA.help me >pls:". probleme noisad
tipul pe care il plac.
pe mass i'am scris de 2 ori si nu mi-a raspuns
l'am intrebat daca e suparat pe mine si a zis ca nu
iar la telefon in sun doar cand"vreau ceva".
eu as vrea sa stiu cum ii pot atrage atentia. daca nu acum la vara cand ne vom vedea face to face
si.mai am o mica mare problemabig grin
nu prea le am cu >:*:".
ideea e ca mi'e frica sa nu stric momentul.sau
sa nu-l musca sau ceva de genu ca mi'ar fi >:" apoi:d
decii... sfaturi? pareri?big grin?
merci >anticipatbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Unu' la mana este "whats up!"
2 la manatongueoi prima data cand iti place un baiat asigura'te ca e singur si ca nu'i place de cineva.
1. Daca e din acelasi oras ca tine.si stii la ce scl e ii prinzi pe la sfarsitu' orelor si ii spui. Daca esti timida asta e, iti iei inima'n dinti si il suni. Apoi ii vei spune tot ce ai pe sufletsmug!
2. Daca ii place de cineva, nu incerca sa'i distrugi relatia, multe multe se intampla. kiss
Deci sfatu' meu este sa'i spui in fata sau la tel
Si app cu sarutu'. Daca el te i'a de buza de jos uh il iei de sus.Sau invers.Cand bagi limba, o bagi unde n-a bagat'o el.Adica,el baga jos si tu sus sau invers.Inchizi ochii, te lasi purtata de val, si se va termina
Pwpiki scumpa kiss kiss

6 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Hm
e normal sa iti fie teama.
dar lasa-l sa faca el primul pas.Asa iti vei da seama daca vrea ceva frumos intre voi sau doar ai fost distractia lui pe moment
bft

| ioneluka a răspuns:

Am onoarea sa fiu primabatting eyelashes

Deci ar trebui sa o lasi balta pentru cateva zile. Sa vezi isi schimba comportamentul fata de tine.Ca el poate are impresia ca il strezezi.

Un secret: nu il mai suna sa ii ceri nimic, ca dupa o sa te ia de fraiera!

Daca da, atunci ar trebui sa faci pe dezinteresata putin(dar nu foarte mult)Si cand il vezi il saluti asa frumos si ii zambesti dulce!
Sa stii ca toti baietii isi doresc ce nu pot sa aiba, fii o fata interzisa pentru el si ai sa vezi ca da roade!

Daca nu, incearca sa iti cauti pe altu.Acel baiat da dovada ca nu se merita sa iti investesti sentimentele in el, trebuie sa iti dai seama ca lumea nu se opreste acolo la acel baiat.
Si ca undeva exista un baiat care te cauta.Deci cauta-l si tu pe el! Nu sta langa cineva care nu te merita!

P. S. Incearca sa iti dai seama ce simte el pentru tine, dar fii sincera nu te minti singura!

Problema cu sarutul:
Nu te teme ca nu ai sa il musti sau ceva de genu.Trebuie sa te lasi dusa de val.Inchizi ochii si ai sa vezi ca o sa fie un moment de neuitat.
Primul sarut asa este, chiar daca il gresesti o sa iti amintesti de acel sarut mereu.In primul sarut pui toata magia pe care o ai!
Nu ai cum sa strici acel moment! Pentru ca nimeni nu saruta la fel(cu asta ai noroc)fiecare are stilul lui.

P. S. Lasa-te dusa de val!

| Bella_3622 a răspuns:

Pai dupa prima vedere tipu vrea sa se joace cu tine. Vrea sa faca el pe grozavul.Pai primul sfat este sa nu il mai bagi in seama ceva vreme, sa il tratezi cu indiferentawinking. Pentru ca atunci va veni el la tine >big grin

| kromstein a răspuns:

Incearca sa folosesti mai multe cuvinte cand intrebi ceva. Nu prea stiu eu simbolurile de pe "mass". De obicei lasi baiatul sa faca primul pas daca tine la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Usurel, toate la randul lor.
Daca te place, va da un semn (tu ai facut destul in privinta asta).

| kidda55 a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fie teama de primul sarau
lasa dragostea sa te conducabig grin:X
iar pentru cealalta problema...ar trebui sa'l suni si sa'l intrebi daca te place si el pe tine