| Lik3BoSS a întrebat:

Imi place de o fata, am mai fost cu ea(acum 2 ani)iar acum imi place iarasi de ea si cred ca si ei i place de mine deoarece tot timpu vorbin radem etc... si nu stiu cum sa-i spun ca vreau sa fiu cu ea din nou ajutati-ma va rog dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| AngelWhite99 a răspuns:

Si tu m-ai ajutat pe mine deci:I-a usor, in caz ca nu te place sa nu se simta stanjenita sau mai rau, obligata. Cerei parerea in legatura cu relatia dintre voi, gandeste-te ca daca te place este in aceiasi situatie ca tina, De confuzie.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Acum 2 ani ai fost ce ea si acum nu stii cum sa faci? O iei de la capat si ii spui si ei ceea ce ne-ai spus si noua.

| Ingerasulinocent a răspuns:

Cred ca e o coincidenta, si eu am iesit dintr-o relatie acum 2 ani. Primul an, a fost teribil, ma scotea din minti si efectiv il uram. Anul asta s-au mai ameliorat lucrurile si ne impacam bine, suntem cei mai buni prieteni, aproape cei mai buni. Cred ca ar trebui sa ii spui ce simti, sau mai bine preferi sa regreti asta mai tarziu? De exemplu asteapta sa vina ziua ei, dai un cadou si o floare...Incearca sa ii spui ca sentimentele tale de prietenie au avansat. Totusi e un semn bun ca sunteti prieteni. Iti urez BAFTA!

| Lik3BoSS explică:

Eu as intreba-o dar sunt cam timidcrying

| Lik3BoSS explică:

Mai astept pareri

| nuconteaza312321 a răspuns:

laughing) deci care erau sansele si eu sunt in fix aceeasi relatie si am primit niste sfauturi foarte bune. Poi eu iti zic sa ii zambesti tot timpul sa o ajuti cu ce poti sa o sustii in toate si so iei incet sa filtrezi cu ea si dupa 1 luna daca e tot mai apropiata de tine actionezi.
Bafta!