| looolliika a întrebat:

Heey... daca vaty uitat la burlacita,. si aty vazut ce urmeaza saptamana viitoare... BOte o saruta pe bianka :-o am ramas maska
. ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Armyanka a răspuns:

FUCK Bianca ţâţe false şi bot fals

8 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Ce ar fi daca ai scrie corect romaneste? Citeste regulamentul la "intrebari frecvente"! Dacaca"? Se scrie "daca"! "Vaty"? Se scrie "v-ati"! "Aty"? Se scrie "ati"...etc!

| AnGeL a răspuns:

Si eu am avut aceeasi reactie de abia astept sa vad ce se intampla in continuare

| alylove15 a răspuns:

Ea s-a dus la emisiune doar pentru a deveni mai celebra... dupa cum spunea si Mutulica sau Claudiu.nu ai vazut ca si baietii si-au dat seama ca ea e prefecuta.Si in legatura cu bote eu cred ca ea inca il iubesti si inca are sentimente pentru el. oricum Bianca e o cu*va pe bune acum...e o papusa de plastit cu multe operatii estetice.

| Nastia a răspuns:

Emisiunea asta e ca sa ia bani.bote ce cauta acolo? o dadaceste? are grija de ea sa nu i-o ia altu? el e in plus.

| justitiarul a răspuns:

Dar cine dracu n-o saruta pe Bianca? Eu cred ca numai cine nu vrea!

| alexanelly a răspuns:

Daaaaaaaaa am vazut laughing) cred ca bianca inca il iubeste pe bote, si concursul asta l-a facut asa ala misto, am vazut cum majoritatea baietilor s-au sturat de ea.Cred ca a venit la emisiunte mai mult pentru bote nici de cum pentru as gasi pe cineva.Nu-mi mai plece bianca :-&

| Mikaela a răspuns:

Am vazut si eu la tv faza.Foarte naspa.Adica saracii baieti stau acolo cica sa o cucereasca si ea se saruta cu bote. Naspa de ea happy

| andra_9585 a răspuns:

Foarte tare...Eu nu am avut nimic cu bianca, dar acum chiar mi se pare ca se preface cam mult, asta reiese din comportamentul ei din ultimele episoade si din ce au spus si baietii. App. eram sigura ca raman astia 2...
Acum sa ti raspund si la intrebarebig grin, eu din cate am observat bianca nu a avut vreo reactie urata dupa sarutul lui bote si a fost si chestia cu claudiu, deci cred ca avea dreptate baiatu ea nu a venit pentru ei...imi pare rau de ala pe care l-o eliminat nu mai stiu cum il cheama...ala care o plans cand o plecat.