| Andreea20000 a întrebat:

Ati vazut Burlacita astazi seara? Daca da presupun ca ati observat ca in editia urmatoare, in finala, Catalin Botezatu o va saruta pe Bianca? Ce parere aveti, de ce?

11 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Pentru celebritate...ai vazut ce au zis si baietii...ea e o cu*va in adevaratul sens al cuvantului.deci nu m-ar mira sa ramana cu Bote.

| bia0000 a răspuns:

Eu de abia astept! si vreau ca bianca sa se impace cu botehappy

| Armyanka a răspuns:

Numa c...e apar la T.V '! Să.mi bag pixu' de nu? Ce mă interesează pe mine de siliconata aia care s.ar vinde şi pentru o sticlă de suc '? Iartă.mă dacă m.am răstit dar ăsta e adevărul...

| Parisblue a răspuns:

Ca sa creasca raitingul, tot ce se intampla acolo e FALS! treziti-va la realitate!winking

| Dydy_7659 a răspuns:

Din cate stiu eu bote o iubeste foarte mult a si declarat asta, de fiecare data vorbeste frumos desprea ea. Dar ea este o curva ieftina i-a dat cu piciorul pentru altul Cand avea tot ce vroia un barbat frumos cu bani, faimos etc. Iar sarutul e facut cred asa de show ...parerea mea.

| Andreea20000 explică:

@bia0000 si eu doresc impacare lor! Este barbatul perfect pentru ea si ea pentru el, reciproc.Eu cred ca s-a intamplat acest lucru deoarece Catalin o mai iubeste si nu a suportat sa vada ca ceilalti sunt mai apropiati de ea decat el!

| sdasfgasgaads a răspuns:

Da ce prostie ce imi pasa mie de viata proastei alea serios ca viata nu mi-a face mai buna cu nimica si numa *** la tv cu "vedetele" noastre care fac prostitutie in direct

| Alecsandraa97 a răspuns:

Ati vazut ce incantatata era cand a sautat-o? E clar ca ea nu doreste sa ramana cu niciunul dintre concurenti. O face pentru bani, la fel ca si Catalin B.

Xcum de abia astept sa vad ce o sa spuna concurentibatting eyelashes!

| DarkStarGW a răspuns:

De curva ce e bianca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copte ce ai mama? Ea ii aduce lui faima sau el ei? Doamne ea daca nu era cu el ramanea in Moldova sau unde locuia! El e prea finut pentru ea.

| Copte a răspuns:

laughinge un gay catalin...o face doar pentru faima