| gatito a întrebat:

Hei! ajutati-ma maine este ziua prietenului meu si pe langa cadoul de l-am cumparat vreau sa ii scriu si o felicitare, da nu stiu ce sa scriu in ea... ziceti mi si mie declaratii de dragoste, cea care va place voua cel mai mult.mersi

3 răspunsuri:
| Lovely a răspuns:

Scire ceva din sfulet.
Multumeste-i ca a fost langa tine cand ai avut nevoie, te-a sprijinit in orice situatie si ti-a oferit dragostea de care aveai nevoie pentru a inflori dintr-un boboc de trandafir. Este o persoana speciala pentru tine. Lasa sufletul sa reverste cele mai frumoase cuvinte pe care le detii si sa-i demonstrezi ca il iubesti.

Succesbig hug
si app La multi ani pentru el!

| haiZI a răspuns:

Scriei ceva care sa vina din suflet si lasa deoparte genul declaratie de dragoste de pe net, ca sincer sa-ti spun preferam sa stim ca ti-ai stors creierul sa scrii si nu ai dat doar copy/paste la o poezie de pe net.pa pa

| cryg a răspuns:

Asteptam la usa, pe ea scria iubire. Acea usa a devenit pentru mine cel mai frumos obiect din viata mea, atunci cand tu ai deschis-o. Nu cauta in adancuri ceea ce se gaseste la suprafata. Succes!