| simonafrumoasa a întrebat:

Salutare maine este ziua unui prieten. as vrea sa ii dau o felicitare si nu stiu e sa scriu. suntem prieteni de mult timp. nu imi place de el nu nimic dar vreau sa ii scriu o felicitare va rog dati-mi iedeei.

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Poti sa-i scrii ceva in genul:
"La multi ani fericiti, dragul meu prieten, cu sanatate si iubire, succes in toate planurile si proiectele tale de viitor si impliniri alaturi de cei dragi!
angrynumele tau)"
La multi ani si din partea mea prietenului tau!

1 răspuns:
| artemiX a răspuns:

Imi dai funda ca nu am niciuna...sad
PLZ!
Sa trec la subiect :
De cand ne-am imprietenit am stiut ca o sa ne lege ceva! Acum stiu exact ce! O prietenie frumoasa si lunga exact ca si varsta pe care o inplinesti!
Cu mult drag de la ________ pentru al meu drag prieten _________!