| anonim_4396 a întrebat:

Hei am 14 ani, nh sunt foarte dezvoltat fizic.am 1.60m maj mic de felul meu...acum cateva zile prietena mea mi-a propus sa facem petting, eh nu i-am raspuns da sau nu deoarece stiu ij ce consta asta.Pentru ca nu eram sigur ca o sa fie multumita de marimea penisului meu doar de 9cm normal si 11 in erectie...am refuzat-o! Ea este virgina si nu am mai avut relati de genu' cu nimeni dar a zis ca vrea sa oncerce si a zis ca sunt sinxgurul la care tine.Asa ca am decis a va intreb cum as putea sa imi maresc penisul in kod natural fara gelulri creme tastile etc etc...sau e doar o chestiune de timp? Credeti ca ar trebuii sa incerc sa fac ch ea pettig choar si asa? Stiu ca am timp pana la 19-20 ani sa cresc dar nahh la 14-15 ani iti incepi usir viata sexuala si fata de alti colegi din clasa mea ma simt aiurea! Asteot raspunsuri, dau funda!

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Eu zic sa mai amanati actiunea de a face petting, pentru ca sunteti inca nici pentru asa ceva.

| MistretulPufos a răspuns:

Eu as refuza...sunteti prea mici, apropo, marimea ta este normala pentru varsta ta, nu poti sa iti maresti cu nici un produs si nu am auzit de cineva sa isi inceapa viata sexuala la 14 ani, sper ca esti un troll

| Drimmero a răspuns (pentru MistretulPufos):

TPU-ul e plin de d-astia care isi ''incep'' viata sexuala de la 13-14 ani, dar ei de fapt incep sa-i dea in cap lui ''Mutu'''!

| Otto2014 a răspuns:

E bine, merge marimea, du-te la ea si fa ce ti-a zis, nu primesti des asemenea propuneri