| anonim_4396 a întrebat:

Hei, am gresit eu am vrut sa spun cum reactioneaza un baiat mai indraznet si cam rebel cand te place. Adica semnele care ti le da.

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Daca e indraznet, iti zice direct.
Poate sa te atinga, sa te ia pe sus cand vrea sa te invite undeva. Vei sti clar ca te place daca e rebel si indraznet, nu trebuie sa cauti semnele cu lumanarea.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Iti spune direct in fata fara ocolisuri, fara posibilitatea de a se putea interpreta ceea ce doreste de la tine.

| DroGhys a răspuns:

Un baiat indraznet nu da semnale, actioneaza! Exact cum a zis si InquireWithin