| Kate0Kati a întrebat:

Buna TPU verisoarei mele ii place de un baiat cam din aceeasi clasa cu ea, iar ea nu stie daca si el o place pe ea. Daca va rog imi puteti da niste semne cum reactioneaza un baiat mai rebel cand ii place de o fata?

2 răspunsuri:
| Nico1Tha a răspuns:

O tachineaza sau o enerveaza:
Daca un baiat enerveaza o fata el o place!

| Kate0Kati explică:

@Nico1Tha Pai o tachineaza. Din cate m-i-a spus ea el ii mai lua penarul dar de la un timp nu prea se mai comporta cine stie cum adica ea daca facea un desen pe banca el automat il stergea mai ales daca mai scria si o initiala al numelui uinui baiat.