| AlinaMarianaIipc a întrebat:

Hei am mai pus o data intrebarea. Dati-mi va rog un site unde sa pot vedea filmul Maitreyi dar cu subtitrare in romana.
Va promit funditahappy

1 răspuns:
| alex_3858 a răspuns:

Am eu un site perfect pentru tine este http://www.filmealese.com/
intri pe site si acolo sus este o bara alba si d deasupra scrie cauta film scrii acolo ce fil vrei dupa aia ii dai cauta dupa aia dai pe film dupaiadai pe download file dump + subtitrare si astepti un pic dupa aia iti apare niste secunde si dupa aia ii dau download si se downloadeaza filmul sau poti sa-l vezi si pe net. funda?