| selena_5624 a întrebat:

Hei am o intrebare daca baiatul sia bagat degetele in vagin unei fete care era virgina e inca virgina sau nu? va rog un rasp nu toate degetele doar 2 big grinbig grin astept rasp ...mersi

23 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca fata a simtit durere si a sangerat, cat de putin, atunci himenul s-a rupt. Daca nu, probabil este inca intreg.

nony
| nony a răspuns:

Ai zis foarte bine,¨ care era virginá ¨.
Si baiatu ce face cu jucaria lui, o foloseste pe post de carpá? .Se sterge la fund cu ea, sau prafu de pe mobilá.rolling on the floor

| CevaNormal a răspuns:

Pai depinde daca le-a bagat numai ca sa acopere unghiile atunci inca e virgina, happy, dar daca si le-a bagat pina la urma, atunci de acum nu mai este. Oricum trebuia sa fi avut ori sangerari, sau dureri, sau placere...

| simoSTAR a răspuns:

Spuneti toti "daca a sangerat sigur nu mai e", dar voi nu ati auzit ca te poti dezvirgina si fara sa sangerezi?

| elyssa20 a răspuns:

Depinde de himenul fetei, unele fete au himenul elastic si e mai greu cu dezvirginatu, iar daca fata a sangerat nu mai e cu siguranta.

kratos
| kratos a răspuns:

Depinde cat de adanc :p.

| M.J. a răspuns:

Din moment ce nu a existat contact sexual, este virgina

| plasticstyle a răspuns:

Din pct de vedere moral, nu. dar daca nu le-a bagat pe toate, tot degeaba

| r8driver a răspuns:

Nu, nu mai esti!

| r8driver a răspuns:

A-mi cer scuze daca t-ea deranjat raspunsul meu, dar uneori sunt niste antrebari pe care nu prea sti ce raspuns s-a dai...
Ce trebuea s-a spun: stai linistita k esti anca virgina.
Nici eu, nici altcineva nu stie daca tu esti virgina sau nu, pentru ca nu sti tu daca mai esti noi de unde ai vrea s-a stim:

Si ginecolog daca as fi nu as avea deunde sti pana nu fac un control...

Daca tot vrei s-a afli adevarul, du-te la ginecolog si atunci sti exact daca esti sau nu.

Succes...

| matchpoint a răspuns:

Virgin inseamna ca nu a avut relatii sexuale. Ruperea himenului nu are nimic de a face cu virginitatea; multe fete se nasc fara himen sau pur si simplu si-l rup in timpul practicarii unor sporturi sau in timpul masturbarii. Atata timp cat nu ai contacte sexuale esti virgin.

| bismark65 a răspuns:

Ai uitat sa ne mentionezi si care degete de la mana, de la picior ca sunt fel de fel pe lumea asta...

| frumusica80 a răspuns:

Tre sa te gandesti ca daca a patruns adanc normal ca nu mai este virgina dar multe femei sangereaza cand se antampla asta. dar trebuie sa stie lucrurilea astea nu?

| juniper a răspuns:

Orice intra acolo, nu e virgin laughing Da "scula" baietilor si "nucile" nu mai folosesc la nimic rolling on the floorrolling on the floor

| rastafari_2977 a răspuns:

 ▼) brigaela a răspuns:
Daca fata a simtit durere si a sangerat, cat de putin, atunci himenul s-a spart nu rupt, acelasi raspuns il dau si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inteleg ca penisul nu mai foloseste la nimic? laughing
si de ce specifici ca doar 2 degete? avea loc lejer toata mana, cumva? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai oameni buni mai, de ce o mintiti ca inca mai este?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu le-a bagat pe toate si nu a fost brutal...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu mai esti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce i-ai dat voie sa le bage in vagin trebiua in cur

| iloveblackdiamond a răspuns:

Nu mai este virgina...nici psihologic nici fizictongue

| bebelush a răspuns:

Al naibii de baiat rau, altceva nu a gasit sa bage si el decit degetele? spre exemplu un tirnacop sau un buldozer ceva, asa puteam sa-ti spun daca mai esti virgina sau nu!winking

| selena_5624 explică:

De ce radeti in loc sa ajutati? nu vreau in asa relatii dar uite ca s-a intimplat chestia asta...pai sunt sau nu? nu am singerat deloc... ce e?