| dacy_4892 a întrebat:

Am o intrebare stupida...am 16 ani si prietenul meu imi spune ca daca il iubesc sa o facem si eu m-am lasat dusa de val si am acceptat mi-a bagat-o putin si m-a durut mai sunt virgina? astept rasp:*

4 răspunsuri:
| äπđÿ a răspuns:

Depinde a cur sange? daca a curs nu mia esti daca nu a curs esti big grin

| Foca a răspuns:

Buna. Acuma depinde, daca s-a rupt himenul da, este posibil ca sa nu mai fi virgina de cand ai facut sport deoarece la miscarile acelea bruste sunt multe sanse sa se rupa. A introdus-o putin nu sti cat de putin a introdus-o. Deci da sunt sanse sa nu mai fi virginawinking
Succes.
Ciaowinking

| Blackflake a răspuns:

Naspa.
Foarte naspa mai.laughing

| mileylove a răspuns:

Daca nu ti s-a rupt himenul inseamna ca mai esti, dar daca da atunci nu mai esti virgina. daca vrei sa fii sigura mergi la un ginecolog sa afli daca himenul este in regula sau nu