| Skyscraper90210 a întrebat:

Hei.happy! Anul trecut, pe cand eram clasa a 8-a, am fost cu un tip din scoala o saptamana. Inainte de a fi impreuna ne intelegeam suuper bine. Ne pupam pe obraz, ne imbratisam, vorbeam mult pe mess etc.Insa, cand m.am combinat cu el m.am speriat si n.am mai iesit din clasa, nu. l mai bagam in seama asa ca m. a spuportat doar o saptamana. Dupa despartire n.am mai vorbit deloc. Am trecut peste pana ce am inceput, din toamna, sa. i frecventez facebook-ul si mi-am dat seama ca inca. l plac si chiar mai mult. Acum ca sunt la liceu mai m.am maturizat si nu. mi mai e frica de. o relatie dar imi e frica de un posibil refuz pentru ca m.am gandit sa. l invit la un suc. Dar ma sperie si faptul ca, in ultimele luni a avut 4 iubite diferite, toate destul de frumoasa. Pana acum n.am fost complexata insa de ceva timp stau pe facebook-ul fostelor sau actoalei si ma compar cu ele gasindu. mi numai defecte. Ce sa faac? Funda:X!

Răspuns Câştigător
| Isabellpink a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa il inviti la suc si sa il intrebi direct daca te mai place.Nu trebuie sa te compari cu nici una din fostele lui pentru ca fiecare fata este diferita si frumoasa in felul ei deci el poate inca te place dar tu te-ai purtat destul de copilaresc atunci cand ai fost prietena lui si poate doar de asta v-ati despartit:*. Succes la intalnire!

5 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

S-a stricat tonomatu de baieti altii numai sunt?
Nu trebuie sa te complexexi in halul asta cine te vrea te place si asa cel care e pentru tine al vei recunoaste la timpu potrivit

| XVCDG a răspuns:

Excat cum spun cei doi de mai sus,nu are rost sa iti pierzi vremea pentru un baiat, mai sunt o garamada, fi fata desteapta si nu i-ti mai face rau.

| ღღDέDέEBчέiiiBiiiღღ a răspuns:

Sa trci peste ca el mai sunt multiii in lume sa stii si sa stii ca toate fetele/baietii sunt frumoase/frumosi in felul lor si nu trebuie sa te simti urita pentru cred ca esti frumoasa toate suntem frumoase in felul nostru

| simaaa a răspuns:

Sa il inviti la un suc, ai incredere in tine si daca si el mai te place veti fi impreuna funda

| Alexutzz15 a răspuns:

Exact cum spune soul2soull Ce altii nu mai exista? Cu siguranta iti vei gasi altul potrivit pentru tine!