| Xenoverse1 a întrebat:

Dupa 15 mai o sa imi vad iubita si intrebarea este cand ma voi duce cu ea in parc, oare putem sa ne pupam si sa ne imbratisam?

Oare ce ati face voi care aveti iubite?

Răspuns Câştigător
| Hopahopa a răspuns:

Poti sa stai linistit, o poti pupa cat vrei tu ca nu se intampla nimic atata timp cat sunteti sanatosi.
Dar daca tot alegeti sa iesiti in parc, incearca sa eviti zonele sau orele aglomerate, pentru binele vostru.

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu aveti internet? Va puteati vedea si pana acum.

| Adry05 a răspuns:

Doamne ferește masca nu se poartă în aer liber, s-a și zis... câte răspunsuri de 2 bani pe aici
de ce să nu te poți pupa cu ea? ăla cu virusu e prost. dacă amândoi ați stat izolați în isugranță de unde să fi luat virusu? dar evitați mulțumile

| Violleta2022 a răspuns:

Si daca se anunta ca va fi obligatoriu purtarea mastii? Nu aveti cum sa va pupati happy

| sadrian46 a răspuns (pentru Violleta2022):

Cum nu! Te uiți în jur, să vezi dacă nu se zărește vreo uniformă de presar sau caraliu ( să sperăm că nu vor fi implicați și cei cu gradele la chiloți) scoți masca rapid, o pupi și pui masca înapoi. Eco!

| Violleta2022 a răspuns (pentru sadrian46):

Ha..ha..ha... iei numai odata corona virus si apoi mori, ca a doua oara nu mai apuci laughing

| sadrian46 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu mor toți.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O să vă pupați pe răspundere proprie, asta va fi diferența, că veți ști ce vă așteaptă.

| Xenoverse1 explică (pentru sadrian46):

Ce vrei sa spui prin proprie raspundere?

| sadrian46 a răspuns (pentru Xenoverse1):

Adică îți asumi acest risc. Nu te va putea împiedeca nimeni prin lege să te săruți cu iubita în parc, așa cum se întâmplă în unele țări musulmane fundamendaliste. Dar știind că prin sărut poți să preiei infecția de coronavirus sau să o tramsmiți tu mai departe, căci poți să fii purtătorul virusului fără so o știi, tu decizi ce este mai important pentru viața ta și a ei, să îți manifești de această manieră sentimentele sau să nu o faci.

| CodrutElian1990 a răspuns:

De putut puteti, dar nu stiu daca este recomandat. Daca ea, intre timp, s-a pupat cu un vecin care are corona virus? E recomandabil sa nu, nici macar cu masca. Si cei care au ajuns la sex, trebuie sa o faca pe la spate, iar barbatul sa aiba si masca, sa nu se transmita virusul intre parteneri.

| JicaContra a răspuns:

Ai nevoie de, declaratie pe proprie raspundere de la parintii fetei sa mergi cu ea in parc si sa te pupi cu ea big grin

casa de piatra si sa faci o droaie de copii ciclopi big grin

| Stropdeploaie a răspuns:

Pai nu se deschid parcurile pe 15 mai!))

| Xenoverse1 explică (pentru Stropdeploaie):

Atunci cand se deschid?

| suntserios a răspuns (pentru Xenoverse1):

Cine stie...

| Anonim5647 a răspuns:

De ce nu ai putea s-o faci, cei care sunt mutati cu partenerul, o fac, tu de ce n-ai avea voie?

| Xenoverse1 explică (pentru Anonim5647):

Dar eu nu stau cu ea si am un prieten care e mai diliu care spune ca n-am voie sa o pup ca pot lua virusul.

| Hopahopa a răspuns (pentru Xenoverse1):

Poti sa stai linistit, o poti pupa cat vrei tu ca nu se intampla nimic atata timp cat sunteti sanatosi.
Dar daca tot alegeti sa iesiti in parc, incearca sa eviti zonele sau orele aglomerate, pentru binele vostru.