| askmefast a întrebat:

Hei! Astazi voiam sa ma impac cu prietena mea, dar fix inainte sa ii dau mesaj a pus o poza cu altcineva...Voi cum treceti peste chestii de genul?(ma simt demoralizat total)

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca ai pierdut si ultimul vagon al ''trenului'' asa cum se spune in popor. Cauta-ti o alta fata alaturi de care sa ajungeti in situatia de a forma un nou cuplu stabil. Succes!

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu prea ai ce face în astfel de cazuri, treci mai departe.

| Goete a răspuns:

Tu ce crezi, o data scuipi o data lingi?
Viata merge inainte, cu sau fara tine

Răspuns utilizator avertizat
| Crisloree a răspuns:

Se intampla. N ai ce sa faci, nu trebuie sa fii demoralizat. Eu una consider ca nu a fost sa fie pur și simplu, iar ce e al tău e pus deoparte.