| CherryGirl67 a întrebat:

HEIhappy
Azi am meditati si sincer nu am nici un chef sa ma duc
mama ma bate la cap sa merg ca e spre binele meu. eu stiu asta da azi chiar nu am chef
cum sa o conving sa nu merg?
fundalove struck
scuze categoriabig grin

5 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Nu am fost pana acum la meditatii dar stiu sigur ca daca te duci fortat nu poti invata mai nimic. Devi mai stresata asa.

Ii poti explica mamei tale ca ai zile cand, chiar nu esti in stare sa memorezi ceva si chiar daca te duci, nu o sa prinzi nimic. Mai bine stai si mai inveti la altceva decat sa iti bage cineva ceva fortat in cap.

| Азбука a răspuns:

Se pare ca esti plictisita tare...
Este a... cata intrebare [stupida, desigur], pe ziua de azi?

| Carmen a răspuns:

@andreea,cel mai prost sfat i-ai dat! cum sa faca asa ceva? asta inseamna ca isi bate joc de munca parintilor, fato!

| andreea_6675 a răspuns:

De ce trebuie sa stie maicata? tu pleaca de acasa si vezi unde te duci si asa ramai si cu niste bani in plus.
asta nu inseamna sa lipsesti mereu cum ai spus si tu e spre binele tauwinking

| Ancaaa a răspuns:

Ii spui ca te doare o masea, ca ai tras curent la scoala si te simti rau...