| anonim_4396 a întrebat:

Hei >Baieti:Am si eu o intrebare(chiar daca e >tampita:")voua cum v.ar place sa aiba corpul prietena voastra? Sa fie slaba mai plinuta potrivita? Dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| push2gl a răspuns:

Pe mine ma intereseaza mai mult partea sufleteasca decat cea trupeasca
daca arata si bine e parteaa a doua dar nu esentiala (poate cei disperati o sa-ti raspunda acum ca vor 90-60-90)

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Potrivita,normal:->

| mariuseu12 a răspuns:

nici prea prea nici foarte foarte cum spune si "push2gl" partea sufleteasca si caracterul conteaza mai mult big grin

| IliadisJunior a răspuns:

Sal,pai sa fie plinuta adica sa aiba sani, fund, fata si sa fie desteapta...in pimul rand laughing!

| knoxfcsb a răspuns:

Nici slaba nici grasa mai facut sa avem pe ce pune mana logicsmug

| dani701 a răspuns:

Buna!
Daca ar avea intre 40 si 60 de kg ar fi perfect...:X inaltime 1.60 si cam atathappy
Si oricum ce simte pentru tine conteaza nu aspectu fizic:X
Mie imi plac alea mai plinutehappy Sa ai de ce musca:X!

| Luchian_Elena_1995 a răspuns:

Potrivita. grasa nu dar nici slaba sa se vada uasele

| Siim a răspuns:

Toti cu fetele plinutelaughing mie una imi place cum sunt 42 kg, si 1.56 love struck

| Vampire69 a răspuns:

Cand iubesti chiar nu mai conteaza corpul iubitei... Daca si arata bine aia este partea a 2-a.