| allllll a întrebat:

Intrebare pentru baieti. Vreti ca prietena voastra sa aiba un corp perfect si sa fie mai prostuta sau sa fie mai desteapta dar sa nu aibe un corp perfect, adica sa fie mai plinuta?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Optez spre o fata mai plinuta
Si cu capu pe umeri
Decat una fotomodel si sa fie proasta sa dea in gropihappy
Cu fotomodelu mas face de ras mai rau decat cu plinuta'
De fapt cu plinuta nu mas face deloc de rashappy
Conteaza ce ai in cap foarte mult
Adica.la fotomodel ar trebui sa umblu cu lacat sa ii pun la gura?
Sau sa ii dau eu voie sa vorbeasca?
Cand iti e lumea mai draga scoate vreo prostie de cazi jos
Asa mai bine cu capu pe umeri si o fata normalahappy
Orce fata are forme acum ^^
Ca nu e ea miss perfect amu asta li
ToTI avem defecte uni mai vizibile alti mai putin vizibile
La cei care nu au defecte la corp
Sigur au la nivel superior daca intelegi unde 'bat'

2 răspunsuri:
| MadnessCaffe a răspuns:

Auzi, dar o fata nu are un corp perfect daca e slaba. Vreau o fata normala, nici subponderala nici supraponderala.Cat despre inteligenta, aici trebuie sa o aiba neaparat.Doar nu stau sa vorbesc cu fata respectiva (daca e mai prostuta) despre manele, lanturi de aur, etc laughing

| DenisPericolPublic a răspuns:

Vreau sa arate bine dar in acelasi timp sa fie si isteata! tongue (fundita?)